Termokar Makine ve Soğutma San. Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında Soğutma sistemleri üretmek üzere kurulmuştur.  2000 yılına gelindiğin de Termokar, Norveç’e ilk ihracatının ardından Endüstriyel Soğutma sistemleri üretmeye odaklanmıştır. Termokar kalite anlayışı gereği tüm ürünlerinde sektörde ki dünya devi üreticilerin komponentlerini kullanmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu sayede kalite de öne çıkarak, teknik servise olan ihtiyacı minimize etmiştir.

Termokar geliştirdiği geniş uygulama çözümleri ile Plastik ve Kauçuk Sanayi, Medikal, İlaç, Gıda, Otomotiv Sanayi, Endüstriyel Takım Tezgahları, Konfor İklimlendirme gibi sektörlerin çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Ve bugün’e gelindiğin de Değerli Müşterilerimiz, Dostlarımız ve paydaşlarımız Termokar Ailesi olarak yaklaşık çeyrek asırlık bir zamanı hep birlikte geride bırakmak üzereyiz. Bu süreçte inovasyon, arge ve sürekli eğitime çalışanlarımızla birlikte emek verdik. Kurulduğumuz günden beri “ Koşulsuz müşteri memnuniyeti ” sloganını zirveye taşımaya çalıştık. Yaptığımız yatırımlar, teknolojik alt yapımız, genç ve dinamik çalışanlarımızla kaliteden asla ödün vermeden sağladığımız güven bugün Termokar’ı Dünya çapın da özellikle Güney Amerika, Orta Asya, Avrupa ve Orta Doğu da pazar sahibi yapmıştır. Şuan üç binin üzerin de Endüstriyel Soğutma sistemi ile Dünyanın 60 ülkesin de hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Termokar’ın bu başarısın da önemli etkisi olan çalışanlarımıza ve çözüm ortaklarımıza, bize gösterdikleri güven den dolayı müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

SAYGILARIMIZLA…